Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Petra (77)
Home  ~  Vojtíšek99 | profil
napsat zprávu
Vojtíšek99
Jméno Vojta
Věk 18
Město Olomouc
Pohlaví Muž
Stát Czech Republic
Jazyk Čeština
PeopleRANK
21.55/100
54. místo
Předchozí rank: 23.26
Rozdíl ranku: -1.71
Rozdíl umístění: -1
Vojtíšek99 je na seznamce. Pro zobrazení seznamka profilu klikněte zde.
Získané kartičky
Dárek
1
Zábavný příspěvek
1
Příspěvky uživatele
Fotogalerie
Můj sen
Můj sen je cestovat po světě s nějakou slečnou a užít si plno romantických chvílí, poznat pěkná místa a užívat si svobody. Mým cílem teď je mít výborné známky, přivydělávat si při studiu a potom si koupit motorku, na které bych jezdil s polovičkou.
O mně
Vítám Tě, čtenáři milý, profilu mého, uvítám dvakrát, spadám-li do gusta Tvého. Originalita, slušnost, to vše u mne najít můžeš, proti názorům mým, nic však nezmůžeš! Jsem člověk přátelský, klidný a mírný, Vzhled myslím taky jde, ba jsem i silný! Co však teď postrádám, duše spřízněná jest, V srdci mém, v myšlenkách – hrozná bolest. Proto jsem zde, abych právě Tebe našel, jen s Tebou, dívko mých snů, v nebi se vznášel. Každou noc, dívám se, na nebe plné hvězd, na světýlka v oknech, co září sem z měst. Doufajíc, že zahlédnu, tu lásku pravou, naděje mé však teď na dně vod plavou. Tak obracím se do mysli mé, znovu a více, Další noc smutku bude, opět já bdíce… Silný jak na venek, taktéž i v mysli, zůstávám věřící, s bystrými smysly… Doufám dál, že najdu Tě, má lásko, věřím v Tě stále, vysněná krásko… A čteš-li nadále, řádky jenž píši, určitě z Tebe teď smutek jen číší. Máš-li ale odvahu, tak mi zkus napsat, do řádku výjimečných, pokus se zapsat. Jestli to nevyjde, potom zachovej klid, okouzlit mne nedokáže, téměř celý lid. Jsi-li však výjimečná, tak jak jsem já, pravděpodobně budeš Ty láska má.
Osobní informace
Stav svobodný/á
Kouření ne
Vzdělání středoškolské
Počet dětí 0
Náboženství bez vyznání
Alkohol ne
Lehké drogy ne
Znamení váhy
Vzhled
Postava normální
Barva očí zelená
Barva vlasů blond
Výška nad 175 cm
Délka vlasů krátká
Tetování nemám
Piercing nemám
Povahové vlastnosti
aktivní, ambiciózní, cituplný/á, diplomatický/á, domácký/á, hodný/á, mírný/á, naslouchající, nesmělý/á, ochotný/á, pečlivý/á, pozitivní, pracovitý/á, přátelský/á, přirozený/á, romantický/á, rozhodný/á, společenský/á, spolehlivý/á, spontánní, spořivý/á, starostlivý/á, šarmantní, temperamentní, tolerantní, upřímný/á, vážný/á, věrný/á, veselý/á, vtipný/á
Zájmy
auta, cestování, diskotéka, divadlo, domácí práce, filmy, fotografování, historie, počítačové hry, hudba, hra na hudební nástroj, počítače, internet, kino, koncerty, kutilství, literatura, nakupování, sběratelství, příroda, rodina, ruční práce, deskové hry, sport, studium, kreativní práce, tanec, televize, umění, vaření, výlety do přírody, lyžování, zahrada, zpěv, zvířata
Hledám partnera
Vztah přátelství
Pohlaví žena
do 13ti let, 13-15 let, 15-17 let, 17-20 let, 20-25 let, 25-30 let, 30-40 let, 40-50 let, 50-60 let, 60 let a více
TOPlist
Internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam, analýze návštěvnosti cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte (další info).