Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Albína
Home  ~  Upírek | profil
napsat zprávu
Upírek
Jméno G
Věk 16
Město Tokyo
Pohlaví Žena
Stát Japan
Jazyk Čeština
PeopleRANK
Nepřidělen
Buď aktivní! Napiš citát, básničku, vtip, nebo zpověď, vyplň co nejpečlivěji svůj profil a soupeř s ostatními a co největší PeopleRANK.
Upírek je na seznamce. Pro zobrazení seznamka profilu klikněte zde.
Získané kartičky
Dárek
1
Hezké fotky
2
Květina
2
Líbíš se mi
3
Ovečka
2
Sluší ti to
5
Srdce
4
Třešně
2
Příspěvky uživatele
O mně
Co o mně? Páni, nevím. Rozhodně nejsem nezajímavá osoba, řekla bych. Bohužel, sama se neznám, takže, kdybych napsala to, jaká si myslím, že jsem, můžu být i lhářka, protože třeba taková ve skutečnosti nejsem, jen mám pokřivené a egoistické vnímání sama sebe a toho málo, co o sobě vím. Chápeme se? Jen jsem tím chtěla říct, že naší cestou životem více než své okolí poznáváme sami sebe a seznamujeme se s tím, kým jsme. Nehledáme kdo jsme, hledáme, jak to, kým jsme uplatnit... |Milovník HP, Burtona...||Rock, punk, metal||,,Umělkyně"| Jen tak jakože btw, v testu osobnosti mi vyšlo, že mám stejnou povahu jako Willy Wonka. Teď, jak to po sobě čtu, mi nezbývá nic jiného, než s výsledkem toho testu souhlasit. Ozvi se, jestli jsi neusnul při první větě tohoto... čehosi. :)
Osobní informace
Kouření příležitostně
Alkohol příležitostně
Znamení ryby
Povahové vlastnosti
aktivní, ambiciózní, cituplný/á, diplomatický/á, domácký/á, hodný/á, mírný/á, naslouchající, nesmělý/á, ochotný/á, pečlivý/á, pozitivní, pracovitý/á, přátelský/á, přirozený/á, romantický/á, rozhodný/á, společenský/á, spolehlivý/á, spontánní, spořivý/á, starostlivý/á, šarmantní, temperamentní, tolerantní, upřímný/á, vážný/á, věrný/á, veselý/á, vtipný/á
Zájmy
auta, cestování, diskotéka, divadlo, domácí práce, filmy, fotografování, historie, počítačové hry, hudba, hra na hudební nástroj, počítače, internet, kino, koncerty, kutilství, literatura, nakupování, sběratelství, příroda, rodina, ruční práce, deskové hry, sport, studium, kreativní práce, tanec, televize, umění, vaření, výlety do přírody, lyžování, zahrada, zpěv, zvířata
Hledám partnera
Pohlaví nezáleží
do 13ti let, 13-15 let, 15-17 let, 17-20 let, 20-25 let, 25-30 let, 30-40 let, 40-50 let, 50-60 let, 60 let a více
TOPlist
Internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam, analýze návštěvnosti cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte (další info).