Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Albína
Home  ~  Alucard | profil
napsat zprávu
Alucard
Jméno Inkognito
Věk 15
Město Tokyo
Pohlaví Žena
Stát Japan
Jazyk Čeština
PeopleRANK
Nepřidělen
Buď aktivní! Napiš citát, básničku, vtip, nebo zpověď, vyplň co nejpečlivěji svůj profil a soupeř s ostatními a co největší PeopleRANK.
Alucard je na seznamce. Pro zobrazení seznamka profilu klikněte zde.
Získané kartičky
Dárek
3
Květina
4
Líbíš se mi
3
Ovečka
1
Srdce
5
Příspěvky uživatele
Můj sen
Mít ho, je součástí života každého.
O mně
Introvert,antisociál,s velmi nízkým bodem sebevědomí a velmi drsnou sebekritikou,téměř věčně pesimistický,bez přátel, nenávidící společnost díky způsobům dnešních kolektivů. Většinu času tráví ve své bezpečné zóně, vycházejíc ven do reálného světa jen velmi zřídka a ve vcelku pro něho považované za vyjímečné situace. Milující japonskou kulturu, především všem nechvalně známé anime,počítačové hry,literaturu a filmy, oboje převážně sci-fi,fantasy a horrorového žánru,holdující pochopitelně i seriálům,neohrabaný pisálek,otřesný kreslíř a velký milovním jakéhokoliv žánru metalu,rocku a punku,což je hudba,třískající se s nightcorem,ale co už. Je osobou,doposud marně hledajíc někoho,kdo by ho chápal,utěšoval v těžkých situacích,když by bylo potřeba,podporoval a vždy při něj stál a nikdy ho neopustil... Stejně tak, jak by se dalo očekávat od strany druhé.
Osobní informace
Stav svobodný/á
Kouření příležitostně
Vzdělání základní
Náboženství bez vyznání
Alkohol příležitostně
Znamení štír
Vzhled
Postava normální
Barva očí modrá
Barva vlasů černá
Výška do 160 cm
Délka vlasů střední
Tetování chtěl/a bych
Piercing mám
Povahové vlastnosti
aktivní, ambiciózní, cituplný/á, diplomatický/á, domácký/á, hodný/á, mírný/á, naslouchající, nesmělý/á, ochotný/á, pečlivý/á, pozitivní, pracovitý/á, přátelský/á, přirozený/á, romantický/á, rozhodný/á, společenský/á, spolehlivý/á, spontánní, spořivý/á, starostlivý/á, šarmantní, temperamentní, tolerantní, upřímný/á, vážný/á, věrný/á, veselý/á, vtipný/á
Zájmy
auta, cestování, diskotéka, divadlo, domácí práce, filmy, fotografování, historie, počítačové hry, hudba, hra na hudební nástroj, počítače, internet, kino, koncerty, kutilství, literatura, nakupování, sběratelství, příroda, rodina, ruční práce, deskové hry, sport, studium, kreativní práce, tanec, televize, umění, vaření, výlety do přírody, lyžování, zahrada, zpěv, zvířata
Hledám partnera
Vztah vážný vztah
Pohlaví muž
do 13ti let, 13-15 let, 15-17 let, 17-20 let, 20-25 let, 25-30 let, 30-40 let, 40-50 let, 50-60 let, 60 let a více
TOPlist
Internetové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam, analýze návštěvnosti cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte (další info).