Přihlásit se  |  Zaregistrovat
cz Česká republika  / 
dnes má svátek:
Ladislav (40)
Home  ~  Vojtíšek99 | profil
napsat zprávu
Vojtíšek99
Jméno Vojta
Věk 18
Město Olomouc
Pohlaví Muž
Stát Czech Republic
Jazyk Čeština
PeopleRANK
42.76/100
31. místo
Předchozí rank: 42.52
Rozdíl ranku: +0.24
Rozdíl umístění: 0
Vojtíšek99 je na seznamce. Pro zobrazení seznamka profilu klikněte zde.
Získané kartičky
Zábavný příspěvek
1
Příspěvky uživatele
Fotogalerie
Můj sen
Mým snem (tím reálnějším) je mít dobré výsledky ve studiu, mít jako student brigádu, koupit si motorku a jezdit na ní se slečnou. Můj sen (méně reálný) je mít malou rezidenci někde v tropické oblasti (nejvíce se mi líbí Tahiti) kde bych byl daleko od zkažených lidí, stresu a všeho špatného, co se kolem života každého z nás točí. :)
O mně
Ahoj, bydlím v malé vesničce poblíž Olomouce. Mám smysl pro originalitu a snažím se nejít s davem. Ocením méně přátel, ale zato opravdových než mít stovky, ale zato falešných... Zavděčit se mi nebo zaujat mě je vážně těžké, protože v dnešní době se nedá věřit nikomu a všude je tolik falešných lidí, že to ani není možné. Na dívku mám poměrně vysoké požadavky, proto když si budeme psát, pravděpodobně do nich jako jedna z mála spadáš. :) Co je ale u mě úplné tabu jsou holky chovající se jako krávy. Alkohol, cigarety, sprostá slova, každodenní focení se s výstřihem a přidávání fotek na Instagramy je vážně pod moji úroveň - takové holky rovnou odmítám. Dívka by měla být přirozená, slušná, vznešená a samozřejmě chytrá. :) Jestli spadáš do toho, co jsem zde zmínil, pak se určitě neboj mi napsat - já Tě nekousnu (alespoň ze začátku ne). :)
Osobní informace
Stav svobodný/á
Kouření ne
Vzdělání středoškolské
Počet dětí 0
Náboženství bez vyznání
Alkohol ne
Lehké drogy ne
Znamení váhy
Vzhled
Postava normální
Barva očí zelená
Barva vlasů blond
Výška nad 175 cm
Délka vlasů krátká
Tetování nemám
Piercing nemám
Povahové vlastnosti
aktivní, ambiciózní, cituplný/á, diplomatický/á, domácký/á, hodný/á, mírný/á, naslouchající, nesmělý/á, ochotný/á, pečlivý/á, pozitivní, pracovitý/á, přátelský/á, přirozený/á, romantický/á, rozhodný/á, společenský/á, spolehlivý/á, spontánní, spořivý/á, starostlivý/á, šarmantní, temperamentní, tolerantní, upřímný/á, vážný/á, věrný/á, veselý/á, vtipný/á
Zájmy
auta, cestování, diskotéka, divadlo, domácí práce, filmy, fotografování, historie, počítačové hry, hudba, hra na hudební nástroj, počítače, internet, kino, koncerty, kutilství, literatura, nakupování, sběratelství, příroda, rodina, ruční práce, deskové hry, sport, studium, kreativní práce, tanec, televize, umění, vaření, výlety do přírody, lyžování, zahrada, zpěv, zvířata
Hledám partnera
Vztah přátelství
Pohlaví žena
do 13ti let, 13-15 let, 15-17 let, 17-20 let, 20-25 let, 25-30 let, 30-40 let, 40-50 let, 50-60 let, 60 let a více
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte (další info).